Jak zdobyć faceta? – poradnik dla kobiet

mountain-917320_960_720

3 kroki, dzięki którym kobieta może wzmocnić swój związek.

Myślę, że wiele problemów w związkach wynika stąd, że nie do końca rozumiemy potrzeby drugiej strony. Dlatego dziś chciałbym opowiedzieć Wam, drogie Panie, z męskiej perspektywy, co najbardziej podoba nam się u kobiet. Wiem, że jako pierwsza nasuwa się kwestia wyglądu. Stereotypowo uważa się, że atrakcyjność fizyczna jest najważniejsza dla mężczyzn. Oczywiście jest to ważna sprawa, podobnie zresztą jak dla kobiet, jednak zostawię to na później. Nie jest to bowiem, moim zdaniem,  najistotniejsza kwestia.

Dużo ważniejsze od fajnego wyglądu jest to, aby kobieta doceniała swojego mężczyznę. Tak jak kobieta uwielbia być zdobywana, uwielbia oczarowywać swojego mężczyznę i być pewna jego miłości, tak facet chce wiedzieć, że jest dla swojej ukochanej bohaterem i zwycięzcą. Największym chyba problemem w tej kwestii jest fakt, że jako ludzie mamy skłonność do przyzwyczajania się do dobrych rzeczy. Po jakimś czasie bierzemy dobro, które dostajemy, jako pewniak i zaczyna nam się wydawać, że to coś naturalnego i że zawsze musi tak być.

Przyznacie jednak chyba, drogie Panie, że nie byłbyście zadowolone, gdyby Wasz ukochany tak przyzwyczaił się do tego, że jesteście piękne, że przestałby o tym mówić. Tak samo jest z nami. Nawet jeśli poradzenie sobie z jakimś problemem nie jest zbyt trudne i już wiele razy to robiliśmy, korona nikomu z głowy nie spadnie, jeśli pochwalicie nas za wykonanie roboty. Jeszcze ważniejsze jest wspieranie w trudnych chwilach, a więc wtedy, gdy stajemy przed trudnym wyzwaniem, albo jeśli z czymś sobie nie poradzimy. Bardzo ważne jest dla nas, abyście stały wtedy u naszego boku i powtarzały, że dla Was zawsze jesteśmy zwycięzcami.

Drugim sposobem, w jaki możecie nas zdobywać, jest kobiecość. Dużo mówi się o tym, że facetom brakuje męskości i faktycznie jest to spory problem, ale prawda jest taka, że z kobietami również nie jest najlepiej. Gdzie podziała się ta urzekająca łagodność, radość, uśmiech, wewnętrzne piękno i ta wyjątkowa kobieca dzielność, która tak często zawstydza mężczyzn? Tymczasem prawda jest taka, że niewiele jest rzeczy, które tak nas zachwycają. Pracując nad kobiecością i kształtując ją z pomocą Boga stajecie się w naszych oczach niesamowicie atrakcyjne.

Oczywiście ważna jest także atrakcyjność fizyczna. Pamiętajcie jednak, że absolutnie nie chodzi o bycie idealną modelką z okładek magazynów, tylko o odkrycie najlepszej wersji siebie. Wszelkie operacje plastyczne, powiększanie piersi i te sprawy są absurdalne i bez sensu. Nie potrzebujecie tego! Tak naprawdę wystarczy, że będziecie dbać o swoje zdrowie oraz prawidłową wagę i będziecie chciały się nam podobać. Oczywiście wiadomo, że na codzień ubieramy się wygodnie, jednak na szczególne okazje będzie nam bardzo miło, jeśli uberzecie się tak, jak lubimy. Nawet jednak na codzień, nieodpicowane i niewystylizowane, możecie świetnie wyglądać. Chciejcie się nam podobać tak, jak podczas pierwszego spotkania.

Jeśli będziecie, drogie Panie, pracować nad tymi 3 płaszczyznami swojego rozwoju, na pewno Wasi mężczyźni będą bardziej zadowoleni i wzmocni to Wasze związki. Wiem oczywiście, że do tanga trzeba dwojga i oni również muszą pracować nad Waszymi relacjami, jednak wszelkie zmiany najlepiej zacząć od siebie. Jakiś czas temu napisałem podobny tekst dla facetów, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem. Jeśli chcecie, aby Wasz Ukochany również dowiedział się paru ważnych spraw o wzmacnianiu Waszego związku i dawaniu Wam więcej radości, kliknijcie tutaj i pokażcie ten tekst swoim mężczyznom.


Jeśli spodobał Ci się ten tekst, zachęcam Ciebie do zapisania się na newsletter. Znajdziesz go w prawym górnym rogu bloga. Dzięki temu będziesz dostawał na bieżąco maile z nowymi tekstami z bloga oraz filmikami z mojego kanału na youtube.

Podziel się ze znajomymi! Share on FacebookShare on Google+Tweet about this on TwitterShare on LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *